FleetPhoto

Ganz Danubius Hajó- és Darugyár Angyalföldi Úszódarugyár / ВСКЗ

To the list of facilities
 Budapest Ganz Danubius Hajó- és Darugyár Angyalföldi Úszódarugyár / ВСКЗ since 1985
 Budapest MHD Angyalföldi Gyáregysége / ВСКЗ 1962 — 1985
 Budapest Gheorgiu Dej Hajógyár / ВСКЗ 1951 — 1962
 Budapest Ganz Hajógyár 1948 — 1951
 Budapest Ganz és Tsa. Villamossági-, Gép-, Waggon- és Hajógyár RT. 1928 — 1948
 Budapest Ganz és Tsa. Danubius Gép-, Waggon- és Hajógyár RT. 1911 — 1928
 Budapest Danubius Hajó- és Gépgyár RT. 1906 — 1911
 Budapest Danubius-Schönichen-Hartmann Egyesült Hajó- és Gépgyár RT. 1896 — 1906
 Budapest Schoenichen-Hartmann-féle Egyesült Hajó-, Gép- és Kazángyár 1890 — 1896
 Budapest Hartmann József Hajó- és Gépgyár (III.) 1884 — 1890
www.ganzdaru.hu
Венгерский судо- и краностроительный завод

Hartmann József Hajó- és Gépgyár (III.) — Budapest/Újpest — 1884-1890
Schoenichen-Hartmann-féle Egyesült Hajó-, Gép- és Kazángyár — Budapest/Újpest — 1890-1896
Danubius-Schönichen-Hartmann Egyesült Hajó- és Gépgyár RT. — Budapest/Újpest — 1896-1906
Danubius Hajó- és Gépgyár RT. — Budapest/Újpest — 1906-1911
Ganz és Tsa. Danubius Gép-, Waggon- és Hajógyár RT. — Budapest/Újpest — 1911-1928 Ganz és Tsa. Villamossági-, Gép-, Waggon- és Hajógyár RT. — Budapest/Újpest — 1928-1948
Ganz Hajógyár — Budapest/Újpest — 1948-1951
Gheorgiu Dej Hajógyár — Budapest/Újpest — 1951-1962
MHD Angyalföldi Gyáregysége — Budapest/Újpest — 1962-1985
Ganz Danubius Hajó- és Darugyár Angyalföldi Úszódarugyár — Budapest/Újpest — 1985-1993

Vessels being built by this facility

DesignYard NrBuiltNameReg.NrPort
Design Д-9020 СПК-11 Нарьян-Мар
Design 721 (ВНР), тип Ганц КНГ-65 (приписка неизвестна)
Design 721 (ВНР), тип Ганц ПК-К3 (приписка неизвестна)
Design Д-9030 СПК-9/25 Odessa
Design 605-ПК, 876, 24-11095 ПК-106100 ВМФ России (ВМФ СССР)
Design Д-9020 Неопознанное судно - проект Д-9020 (none)
Design 232 (ВНР), тип Спартак Неопознанное судно - тип Спартак (приписка неизвестна)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 ПК-58100 ВМФ России
Design 721 (ВНР), тип Ганц КНГ-64 Тюмень
Design Д-9030 ПК-34025 Северодвинск (ВМФ России, ВМФ СССР)
Design 721 (ВНР), тип Ганц КПЛ 16-03 Усть-Каменогорск
Design 650 Ганц-102 Azov
Design 721 (ВНР), тип Ганц КПЛ 16-02 Прибрежный
Design 650 (ВНР) ОС-21 ВМФ СССР
Пароходы пассажирские и грузопассажирские 556 1895 Hófehérke (XXXI, Margitsziget) Budapest ((none))
Пароходы пассажирские и грузопассажирские 1913 Kossuth (Leányfalu, Rigò, Ferencz Ferdinánd Fõherczeg) Budapest
Местные речные 1921 Ven Duna Budapest
Design 650 (ВНР), class Тисса (1-я серия) 1471 1942 Урал (Kolozsvar) Baku (Izmail, Budapest)
Class Hungaria 1488 20.11.1947 Магнит (Чиатури, Hungaria) ВМФ СССР (Arkhangelsk, Odessa, (приписка неизвестна - Венгрия))
Design 650 (ВНР), class Тисса (1-я серия) 1501 1947 Массандра Zhdanov / Mariupol
Design 650 (ВНР), class Тисса (1-я серия) 1502 1948 Ливадия РДМ-0474 Zhdanov / Mariupol
Design 650 (ВНР), class Тисса (2-я серия) 1521 29.06.1949 Углегорск М-492 Petropavlovsk-Kamchatskiy
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1522 12.07.1949 Тельновск М-0493 Kholmsk
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1523 16.08.1949 Невельск М-0494 Kholmsk
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1540 22.08.1949 Корсаков М-0495 Petropavlovsk-Kamchatskiy
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1542 1949 Красногорск М-0497 Kholmsk
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1543 1950 Горнозаводск М-0498 Kholmsk
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1547 1950 Иван Земнухов М-19451 Kholmsk
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1548 1950 Оха М-19452 Kholmsk
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1551 1950 Курильск М-19456 Kholmsk
Design 605-ПК, 876, 24-11095 08.12.1951 Плавкран-7 (Плавкран №7) 510126 Nikolayev
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1554 03.1951 Глинка М-19462 Kholmsk
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1555 12.09.1951 Луга М-19463 Petropavlovsk-Kamchatskiy
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1559 11.1951 Обь М-19467 Kholmsk
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1560 1951 Сож М-19468 Kholmsk
Design 650 1952 ПК-710 009604 Volgograd
Design 605-ПК, 876, 24-11095 9 1952 Плавкран №9 М-19484 Nikolayev
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1569 1953 Володя Дубинин М-19497 Baku
Design 4ЛДГ 1668 1953 Кагарлик (ПК-81005) The Ukrainian Navy (ВМФ СССР)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1670 1953 Южно-Сахалинск М-19489 Petropavlovsk-Kamchatskiy (Kholmsk)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1605 03.1954 ПК-2 М-19498 Ilyichyovsk/Chernomorsk (Ilyichyovsk)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1650 05.1954 Плавкран-14 530072 Мурманск (Murmansk)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1678 1954 Сирена (Порхов) ВМФ СССР (Arkhangelsk)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1679 19.12.1954 Нальчик М-19505 Novorossiysk (Zhdanov / Mariupol, Arkhangelsk)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1680 1954 Створ (Максим Кривонос) ВМФ России (ВМФ СССР, (приписка неизвестна - СССР))
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1681 1954 Гидростат (Нерчинск) Петропавловск-Камчатский (ВМФ СССР, Baku)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1715 1954 ПК-15 М-19507 Novorossiysk
Design 650 1955 Плавкран-49 143003 Volgograd
Несамоходные наливные суда 1955 Mir Mahna 16633 Bushehr
Морские круизные и пассажирские 1600 1955 Aurora (Karolinen, Mazowsze) (приписка неизвестна) (Gdansk)
Design 650 1695 10.06.1955 Плавкран-38 009643 Volgograd
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1713 1955 Северка (ВТР-143, Данило Нечай) ВМФ России (ВМФ СССР, Tallin)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1714 1955 Кола М-19513 Murmansk
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1716 01.1955 Celtnis-24 (СПК-24) 540322 Рига (Riga)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1718 1955 ПК-89100 ВМФ России (ВМФ СССР)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1719 15.11.1955 ПК-2-100 (PK-2-100) 1-550089 Yalta (Sevastopol)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1722 1955 Абай Кунанбаев М-19516 Baku (Астрахань)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (3-я серия т/х Тисса) 1723 1955 Акоп Акопян М-19518 Murmansk
Design 650 1956 Плавкран-6 Дорогиня
Design 650 1956 Плавкран-60 143015 Волжский (Volgograd)
Design 650 1956 Плавкран-5 143013 Дорогиня
Design 650 1956 Плавкран-8 143008 Дорогиня
Design 650 1956 Плавкран-44 143005 Volgograd
Design 650 1956 Плавэлектростанция-7 (Плавкран-7) 083592 Дорогиня
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1732 1956 Шемаха М-19530 Leningrad (Tallin)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1736 1956 Трускавец М-19538 Zhdanov / Mariupol
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1737 1956 Тернополь М-19535 Arkhangelsk (Murmansk)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1738 1956 Айтодор ВМФ России (ВМФ СССР)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1757 1956 ПК-94100 ВМФ России (ВМФ СССР)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1764 1956 ПК-23 (Плавкран-23, Плавкран №23) 550432 Nikolayev
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1765 1956 ПК-24 М-19536 Novorossiysk
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1766 1956 ПК-25 М-19539 Zhdanov / Mariupol
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1957 Свияга ВМФ России (ВМФ СССР)
Design 650 1957 Ганц-70 143025 Козьмодемьянск
Design 650 1957 Ганц-68 143023 Самара (Kuybyshev)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 28 10.1957 ПК-28 570421 Поти (Poti)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1743 1957 Тельманск М-19545 Астрахань
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1746 1957 ВТР-72 (Вилсанди) М-19549 ВМФ СССР (Tallin)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1747 1957 Калев М-19550 Tallin
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1749 1957 Троицк М-25204 Tallin (Murmansk)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1750 20.12.1957 Imanta (Annika, Туринск) М-25205 Рига (Riga)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1777 1957 ПК-27 М-19347 Odessa
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1783 1957 (Стр.№ 1783) Volgograd
Design 650 1958 ПК-77 М-143030 Ilyichyovsk/Chernomorsk (Ilyichyovsk)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1751 1958 Александр Обухов (Канск) М-25206 Астрахань
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1753 1958 КС-7 (Буревестник, Меганом) ВМФ СССР (Vladivostok)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1754 1958 Кемери М-25210 Riga
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1755 1958 ВТР-75 (Сулев) ВМФ СССР (Tallin)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1759 1958 Кагул М-25214 Zhdanov / Mariupol
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1760 01.08.1958 Beg (Кременец) Belize City (Поти, Izmail)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1762 30.05.1958 Ларго Бей (Эдуард Вильде, ВТР-73) М-25219 (none) (Sochi, ВМФ СССР, Tallin)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1792 1958 (Стр.№ 1792) (приписка неизвестна)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1810 08.1958 Плавкран-1 580669 Reni
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1811 09.1958 Плавкран-33 580599 Темрюк (Odessa)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1812 12.1958 ПК-34 (Плавкран №34) 580616 Saint Petersburg (Leningrad)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1959 75 230649 Зеленодольск
Design 605-ПК, 876, 24-11095 35 1959 ПК-36 (ПК-35, Плавкран 100/25) М-25223 Saint Petersburg (Leningrad)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1813 09.03.1959 Клинтс (Валерий Саблин, Klints, ВТР-74, Ян Креукс) 580917 (none) (Saint Petersburg, Рига, ВМФ СССР, Tallin)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1816 1959 Роя М-25228 Riga
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1817 1959 Лаг ВМФ России (ВМФ СССР)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1818 08.1959 Utku (Axis 1, Dunia, Канин) (приписка неизвестна - Турция) (Гондурас, Arkhangelsk)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1819 08.1959 Такели М-25233 Ilyichyovsk/Chernomorsk (Izmail)
Design 650 (ВНР), class Тельновск (4-я серия т/х Тисса) 1820 19.09.1959 Seipici (Gauja, Гауя) М-25234 Рига (Riga)
Design 1821 (ВНР), тип Эльва 1821 1959 Song Kau (Эльва) М-25237 (приписка неизвестна - Вьетнам) (Tallin)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1824 1959 ПК-3100 (ПК-30-100) М-25232 ВМФ России (ВМФ СССР, Sevastopol)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1825 09.1959 Плавкран-38 580334 Ilyichyovsk/Chernomorsk (Ilyichyovsk)
Design 650 1828 1959 ПК-54 Москва
Design 650 1830 1959 ПК-55 Москва
Design 650 195х Ганц-23 Козьмодемьянск
Design 650 1960 Ганц 074368 Красноярск (Krasnoyarsk)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1960 ПК-3051 104443 Хабаровск (Khabarovsk)
Design 650 1960 Ганц-45 Yakutsk
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1827 03.1960 ПК-40 М-25240 Saint Petersburg (Leningrad)
Design 1821 (ВНР), тип Эльва 1846 19.05.1960 Уссури (ВТР-9, Спутник) Магадан (ВМФ СССР, Vladivostok)
Design 1821 (ВНР), тип Эльва 1847 1960 Пильтун М-25244 Корсаков
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1849 1960 Тарту Riga
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1850 1960 Хииумаа Tallin
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1858 20.06.1960 PPC-41 (СПК-41) 590919 Вентспилс (Ventspils)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1961 Няндома М-25260 Arkhangelsk
Design 650 1961 Ганц-46 Yakutsk
Design 650 1961 Ганц-52 Nizhneyansk
Design 650 1961 Ганц-48 Yakutsk
Design 650 1961 Ганц-49 Osetrovo
Design 650 1961 Ганц-51 Nizhneyansk
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1961 Коноша Arkhangelsk
Design 650 1961 Ганц-47 Yakutsk
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1862 03.1961 45 (ПК-45) М-25256 Клайпеда (Klaipeda)
Design 650 1869 1961 Ганц-5/25-2 080234 Игарка
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1880 20.06.1961 ПК-46 М-25259 Tuapse
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1885 1961 Victory II (Nattem Pioneer, Nattem-1, Сергей Киров) Сан-Лоренцо (Valletta, Novorossiysk, Астрахань)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1888 1961 Шкотово М-25266 Vladivostok
Design 650 1962 Ганц-68 Osetrovo
Design 605-ПК, 876, 24-11095 50 1962 ПК-15 М-3238 Yalta
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1913 03.1962 Плавкран-48 (ПК-48) М-25270 Odessa
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1932 19.06.1962 Victoriya (Viktoriya, Черноморец, Нептун, Яргора) М-25271 Kingstown (Novorossiysk, Izmail)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1939 01.07.1962 Палдиски Tallin
Design 650 1961 1962 КПЛ-9 2-305678 Kherson
Design 650 1963 Ганц-8 074925 Игарка
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1963 Вильянди М-25286 Tallin
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1963 Olimpik-S G-1170 Стамбул
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1948 30.12.1963 Тулома М-25295 Мурманск (ВМФ России, ВМФ СССР, Tallin)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1949 12.1963 Prince (Onega, Онега, Отепя) М-25296 Belize City (Мурманск, ВМФ России, ВМФ СССР, Tallin)
Design 650 1980 1963 К-3334 (ПК-1980) 092174 Пермь (Perm)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1993 30.09.1963 Плавкран ГАНЦ-55 (Плавкран-55) 631752 Находка (Nakhodka)
Design 650 1964 Плавучий причал №4 029194 Новосибирск
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1950 19.03.1964 Энгуре Riga
Design 650 1983 12.10.1964 Ганц-10 020151 Игарка
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1996 1964 ПК-16 М-25302 Odessa
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1997 25.09.1964 ПК-59 (1997) 1-010315 Mariupol (Zhdanov / Mariupol)
Design 650 2001 10.05.1964 ПК-182 143069 Ростов-на-Дону (Volgograd)
Design 650 1965 Ганц-65 Nizhneyansk
Design 650 1965 Ганц-14 020258 Игарка
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1965 Hilda I (Pia, Caribbean Island, Kunda, Кунда) М-25315 Belize City (Panama, Tallin)
Design 650 1965 Ганц-5/25-1 020243 Игарка
Design 650 1979 01.06.1965 Ганц-11 020237 Игарка
Design 650 2003 1965 Ганц-13 020314 Игарка
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2041 1965 Горлiвка (Кривий Рiг, Мезень) The Ukrainian Navy (ВМФ России, ВМФ СССР)
Class Sagastrand, проект (ВНР) 2043 1965 Kanlar-3 (Hasan Atasoy, Raid, Mount Parnassos, Herend, Saganes) G-1179 Стамбул (Kingstown, Limassol, Budapest, Sandnessjoen)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2047 09.12.1965 Куйвасту М-25330 Tallin
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2048 03.1965 Плавкран-17 (ПК-17) 652599 Odessa (Poti)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2051 30.11.1965 ПК-66 М-25326 Sevastopol
Design 650 1966 Ганц-69 Osetrovo
Design 650 1966 Ганц-66 Yakutsk
Design 650 1966 Ганц-16 020313 Игарка
Design 605-ПК, 876, 24-11095 1966 "ГАНЦ"-70 020582 Kherson
Design 650 2006 30.06.1966 Ганц-15 201611 Игарка
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2075 1966 Поной ВМФ СССР
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2080 1966 Lucingo (Массандра) (приписка неизвестна - Мозамбик) (Izmail)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2090 31.05.1966 Peldosais celtnis-69 (СПК-69) М-25353 Рига (Riga)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2092 31.08.1966 ПК-71 661762 Novorossiysk
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2100 12.1966 Плавкран-73 660401 Владивосток (Vladivostok)
Design 650 1967 2012 Томск
Class ОТ-2000, design 428 1967 ОТ-2002 145130 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428 1967 ОТ-2001 145126 Красноярск (Krasnoyarsk)
Design 650 1967 Ганц-17 121289 Игарка
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2083 1967 Al Burhan (Chattagram, Рапла) Читтатонг (Tallin)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2084 05.1967 Kalmius (Кальмиус) М-25377 Phnom Penh (Izmail)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2094 1967 Ганц-2 145127 Ульяновск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2095 1967 ПК Зенит-2 (Ганц-3) 145128 Saint Petersburg (Kazan)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2102 03.1967 ПК-2102-75 580404 Корсаков
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2103 31.05.1967 ПК-76 (Плавкран-76) 660454 Мурманск (Murmansk)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2106 1967 ПК-39100 (ПК-78) ВМФ России (ВМФ СССР, Izmail)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2107 11.1967 ПК-80 1-050171 Kerch
Design 650 2112 03.1967 ПК-235 143083 Ростов-на-Дону
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2123 06.1967 Helje (Virtsu, Виртсу) М-25378 (приписка неизвестна) (Таллинн, Tallin)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2124 1967 Dacca (Амбла) М-25379 Читтатонг (Tallin)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2125 09.1967 Yeruslan (Еруслан, Василий Пономарчук) М-25380 Phnom Penh (Владивосток, ВМФ России, ВМФ СССР)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 1968 Forest King (Pine King, Suurupi, Карл Круштейн) Phnom Penh ((none), Tallin)
Плавучие краны 1968 ПК-151 1-030047 Ilyichyovsk/Chernomorsk
Class ОТ-2000, design 428 1968 ОТ-2003 145131 Ростов-на-Дону (Моряковка, Тобольск)
Class ОТ-2000, design 428 1708 25.11.1968 Капитан Ерофеев (ОТ-2004) 145132 Мурманск (Astrakhan, Moscow, Омск)
Class ОТ-2000, design 428 1710 1968 Николай Ефремов (ОТ-2006) 145134 Красноярск (Krasnoyarsk)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2079 1968 Спартак М-25396 Arkhangelsk
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2133 19.03.1968 Marina (Nicolas I, Isola, Осмуссаар) Belize City ((none), Таллинн, Tallin)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2135 1968 СПК-82 ((Стр.№ 2135)) М-30152 Leningrad
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2138 12.1968 Пульсар (Николай Бауман) 683282 (unknown - Russia) (Arkhangelsk)
Design 650 2141 05.09.1968 Плавкран-237 029013 Astrakhan (Volgograd)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2145 1968 Плавкран-83 М-30153 Северодвинск (Arkhangelsk)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2146 04.1968 Age (Ramm, Богатырь, ПК-84) 670232 Таллинн (Tallin)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2147 1968 Плавкран-801 ((Стр.№ 2147)) М-30155 Sochi
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2148 1968 Плавкран-86 М-30156 Novorossiysk
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2151 07.1968 ПК-87 681588 Yalta
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2152 09.1968 ПК-88 1-040212 Nikolayev (Yalta)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2154 1968 Рица (Березина) ВМФ России (ВМФ СССР, Odessa)
Design 1849 (ВНР), тип Тарту 2155 1968 Тверца ВМФ СССР
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2160 20.10.1968 Плавкран №89 (Плавкран-89) 680405 Владивосток (Советская Гавань, Vladivostok)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2163 11.1968 Плавкран-90 (ПК-90, Плавкран-2163) 681836 Ilyichyovsk/Chernomorsk (Ilyichyovsk)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2164 12.1968 Плавкран-91 682097 Ilyichyovsk/Chernomorsk (Ilyichyovsk)
Class ОТ-2000, design 428 1969 ОТ-2018 145154 Кононово (Красноярск, Омск)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1969 ПК-8 145145 Ростов-на-Дону
Class ОТ-2000, design 428 1969 ОТ-2019 145155 Красноярск (Омск)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1969 Аист-16-3 (ЯНГСК-7) 145147 Колпашево (Надым)
Class ОТ-2000, design 428 1711 1969 Капитан Алексеев (ОТ-2007) 145135 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428 1712 03.1969 ОТ-2008 145136 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428 1714 1969 ОТ-2010 145141 Моряковка (Тобольск)
Class ОТ-2000, design 428 1715 1969 Директор Новосёлов (ОТ-2011) 145142 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428 1716 1969 ОТ-2012 Якутск (Zhatai)
Class ОТ-2000, design 428 1717 1969 ОТ-2013 Жатай (Zhatai)
Class ОТ-2000, design 428.1 1718 22.09.1969 ПАЛ-5 (ОТ-2014) 694747 Taganrog (Омск)
Class ОТ-2000, design 428 1719 31.12.1969 Нарьян-Мар (ОТ-2015) 145151 Arkhangelsk (Нарьян-Мар, Омск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1721 05.12.1969 ПАЛ-3 (ПАЛ-1, ОТ-2017) 694713 Taganrog (Ростов-на-Дону, Тобольск)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2141 20.10.1969 Ганс-5 145138 Саратов
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2142 1969 Ганц-6 145139 Тольятти
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2143 21.11.1969 Ганц-7 145140 Темрюк
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2149 06.1969 Sanni (Mana Maria, Perla, Simba, Петр Каховский) Нукуалофа (Сан-Томе, Phnom Penh, (приписка неизвестна), Arkhangelsk)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2150 07.1969 Arsenal (Sea Line, Nat Star, Krookus, Sky Vine, Кондратий Булавин) Phnom Penh ((приписка неизвестна), Arkhangelsk)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2157 09.1969 Paulemose R (Eternal Love, Manta 1, Svetlana, Иван Болотников) 683314 Джоржтаун (Panama, Arkhangelsk)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2158 10.1969 Salavat Yulaev (Салават Юлаев) 683329 Phnom Penh (Arkhangelsk)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2159 12.1969 Yana-E (Alvina M., Pakri, Аугуст Кульберг) 681111 Phnom Penh ((приписка неизвестна), Таллинн, Tallin)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2165 23.03.1969 Плавкран-92 (Плавкран №92) 683210 Nikolayev
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2166 04.1969 Плавкран-93 (ПК-93) М-30178 Odessa (Ilyichyovsk)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2169 10.1969 Плавкран-96 (Плавкран №96) 690337 Владивосток (Vladivostok)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2170 12.1969 Плавкран-2170 М-30182 Петропавловск-Камчатский (Petropavlovsk-Kamchatskiy)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2171 12.1969 Плавкран-2171 692493 Петропавловск-Камчатский (Petropavlovsk-Kamchatskiy)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2178 1969 ПК-9 145146 Saint Petersburg (Череповец)
Class ОТ-2000, design 428.1 1970 Капитан Очеретько (ОТ-2033) 145185 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428.1 1970 ОТ-2031 Ростов-на-Дону (Zhatai, Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.1 1970 Капитан Захаров (ОТ-2034) 145186 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428.1 1970 ОТ-2029 145181 Тобольск
Class ОТ-2000, design 428 23.03.1970 ОТ-2022 145158 Nizhny Novgorod (Kazan, Чистополь, Красноярск, Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.1 09.05.1970 Леонид Соколов (ОТ-2024) 145166 Киренск (Омск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1724 1970 ОТ-2020 145156 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428 1725 1970 Атаман Ермак (ОТ-2021) 145157 Нарьян-Мар (Омск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1727 22.04.1970 ОТ-2023 145165 Saint Petersburg (Nizhny Novgorod, Волгореченск, Новосибирск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1730 1970 ОТ-2026 145168 Тобольск
Class ОТ-2000, design 428.1 1739 12.1970 ОТ-2025 145167 Arkhangelsk (Тобольск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1746 24.11.1970 ОТ-2032 703895 Saint Petersburg (Moscow, Новосибирск)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2160 05.1970 Ostria (Phoenix I, Ikaria, Gladiator, Angyalfold, Андялфельд) М-30187 Нукуалофа (Сан-Томе, (приписка неизвестна), Таллинн, Tallin)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2161 12.1970 West (Pan Ocean 808, Elite, Gladys 1, Aegna, Аэгна) М-30188 Ulaanbaatar ((приписка неизвестна), Таллинн, Tallin)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2182 1970 ПК-13 145159 Томск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2184 22.12.1970 ПК-205 145161 Ростов-на-Дону
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2192 06.1970 Плавкран-101 (Плавкран №101) 702394 Калининград (Kaliningrad)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2195 11.1970 Плавкран-2195 701576 Sevastopol (Kerch)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2196 12.1970 Плавкран-2196 (ПК-2196) 702962 Поти (Poti)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2197 12.1970 ПК-106 (Плавкран-106, Плавкран №106) 703405 Arkhangelsk
Class ОТ-2000, design 428.1 1971 ОТ-2027 Тобольск
Class ОТ-2000, design 428.1 1971 Капитан Лобастов (ОТ-2039) 145191 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428.1 1971 ОТ-2035 145187 Пеледуй (Peledui)
Class ОТ-2000, design 428.1 19.10.1971 Капитан Крылов (ОТ-2044) 145199 Красноярск (Подтёсово, Podtyosovo)
Class ОТ-2000, design 428.1 15.11.1971 ОТ-2046 145201 Жатай (Zhatai, Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.1 12.1971 ОТ-2045 145200 Алексеевск (Alekseevsk, Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.1 40 1971 ОТ-2040 145195 Nizhny Novgorod (Пермь, Чистополь, Kazan, Красноярск, Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428.1 42 31.08.1971 ОТ-2042 145197 Saint Petersburg (Моряковка)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 218х 1971 ПК-17/16 (ПК-17) 713859 Темрюк (Ростов-на-Дону, Nizhny Novgorod)
Class ОТ-2000, design 428.1 1740 18.03.1971 ОТ-2036 145188 Красноярск (Тобольск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1751 1971 ОТ-2041 145196 Nizhny Novgorod (Тобольск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1751 30.04.1971 ОТ-2037 (Адонис) 145189 Nizhny Novgorod (Самара, Saint Petersburg, Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.1 1752 1971 ОТ-2038 145190 Якутск (Moscow, Тобольск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1758 1971 ОТ-2043 145198 Kazan (Тольятти)
Class ОТ-2000, design 428.1 1762 28.12.1971 ОТ-2048 145205 Пеледуй (Peledui)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2162 1971 Nautic (Dolphin-2, Boolimoog, Анабар) М-30189 Kingstown (Могадишо, Vladivostok)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2172 12.1971 Форвард (Laagna, Fighter, Mohni, Мохни) М-30190 Выборг (Belize City, Таллинн, Tallin)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2188 1971 ТПСК-1 145192 Омск (Игрим)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1972 ПК-12 Томск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1972 ПГ-11 Ханты-Мансийск
Class ОТ-2000, design 428.1 1972 ОТ-2050 145207 Пеледуй (Peledui)
Class ОТ-2000, design 428.1 1972 ОТ-2049 145206 Якутск (Yakutsk)
Class ОТ-2000, design 428.1 1972 Капитан Угрюмов (ОТ-2051) 145208 Подтёсово (Podtyosovo)
Class ОТ-2000, design 428.1 30.03.1972 ОТ-2047 145202 Arkhangelsk (Моряковка, Новосибирск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1770 1972 ОТ-2052 145209 Nizhny Novgorod (Городец)
Class ОТ-2000, design 428.1 1771 1972 ОТ-2053 145210 Nizhny Novgorod (Звенигово)
Class ОТ-2000, design 428.1 1772 27.09.1972 ОТ-2054 145211 Nizhny Novgorod (Gorky, Тольятти)
Class ОТ-2000, design 428.1 1773 20.10.1972 ОТ-2055 145212 Nizhny Novgorod (Звенигово)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2173 04.1972 Epsilon I (Inna, Jenny, Kabala, Кабона) М-30191 Phnom Penh ((приписка неизвестна), Таллинн, Tallin)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2174 16.08.1972 Аракс ВМФ России (ВМФ СССР)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2175 09.1972 Витим ВМФ СССР
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2176 12.1972 Germaine I (Germain, Rimma, Paugi, Raugi, Семен Рошаль) М-30194 Panama ((приписка неизвестна), Kingstown, Таллинн, Tallin)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2189 1972 ПК-307 145214 Moscow (Москва)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2216 1972 Ганц-25 Баутино (Astrakhan)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2217 15.12.1972 ПК-26 145218 Томск (Парабель)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1973 ПГ-12-89 203403 Омск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1973 КНГ-61 Нижневартовск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1973 КПЛ-16-30 №82 040036 Kiev (Nikolayev)
Class ОТ-2000, design 428.1 1774 1973 ОТ-2056 145213 Nizhny Novgorod (Бор, Тольятти)
Class ОТ-2000, design 428.1 1775 1973 ОТ-2057 Моряковка
Class ОТ-2000, design 428.1 1776 1973 ОТ-2058 145221 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428.1 1777 1973 ОТ-2059 145222 Подтёсово (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428.1 1778 26.03.1973 ОТ-2060 145223 Nizhny Novgorod (Тольятти)
Class ОТ-2000, design 428.1 1779 1973 ОТ-2061 145226 Nizhny Novgorod (Звенигово, Тольятти)
Class ОТ-2000, design 428.1 1780 1973 ОТ-2062 145227 Тольятти
Class ОТ-2000, design 428.1 1781 03.08.1973 Александр Обухов (ОТ-2063) 145228 Saint Petersburg (Петрокрепость, (приписка неизвестна - РСФСР))
Class ОТ-2000, design 428.1 1782 30.09.1973 ОТ-2064 145231 Yaroslavl (Вознесенье, Моряковка)
Design Д-9020 1783 11.1973 СПК-1 720674 Berdyansk
Design Д-9020 1784 12.1973 СПК-2/16 (СПК-2) 722816 Ust-Dunaysk
Class ОТ-2000, design 428.1 1791 12.12.1973 ОТ-2065 734766 Arkhangelsk (Тобольск, Тольятти)
Class ОТ-2000, design 428.1 1792 1973 ОТ-2066 145233 Моряковка
Class ОТ-2000, design 428.1 1793 30.11.1973 ОТ-2067 145234 Пермь (Уфа, Благовещенск (р. Белая), Blagoveschensk (Belaya river))
Class ОТ-2000, design 428.1 1794 28.12.1973 Маршал Блюхер (ОТ-2068) 145235 Хабаровск (Khabarovsk)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2177 06.1973 Ortos (Torma, Териберка) М-30195 Kingstown (Таллинн, Tallin)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2201 12.1973 Aden (Мате Залка) Аден ((приписка неизвестна))
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2232 29.05.1973 Ганц-28 145224 Саратов (Вытегра)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2235 1973 Аист-16 (ПГ-7) 185325 Озёрное (Колпашево, Салехард)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1974 ПК-88 179792 Дудинка
Class ОТ-2000, design 428.1 1783 01.1974 ОТ-2069 145238 Arkhangelsk (Тобольск)
Design Д-9020 1785 04.1974 СПК-3 732737 Усть-Кут (Витим, Тикси)
Design Д-9020 1786 06.1974 СПК-4 М-30215 Находка (Nakhodka)
Design Д-9020 1787 18.09.1974 СПК-5 М-30220 Мурманск (Murmansk)
Design Д-9020 1788 30.10.1974 СПК-6 742724 Калининград (Kaliningrad)
Design Д-9020 1789 10.12.1974 SPK-7 (СПК-7) 244011 Kerch ((приписка неизвестна - Украина), (приписка неизвестна - СССР))
Design Д-9020 1790 12.1974 Евгений Шкрябин (СПК-8) М-30223 Северодвинск (Нарьян-Мар, Naryan-Mar)
Class ОТ-2000, design 428.1 1791 12.1974 ОТ-2070 Arkhangelsk (Тобольск)
Class ОТ-2000, design 428.1 1797 12.08.1974 ОТ-7 (Севморпуть-3, ОТ-2071) 145240 Nizhny Novgorod (Самара, Омск, Якутск, Алексеевск, Alekseevsk, Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.1 1798 1974 Севморпуть-4 (ОТ-2072) 145241 Якутск (Алексеевск, Alekseevsk, Моряковка)
Design Д-9030 1808 12.1974 СПК-1/25 М-30217 Izmail
Design Д-9030 1809 1974 ПК-86025 (СПК-2/25) М-30218 Arkhangelsk (ВМФ России)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2202 03.1974 Goldobin (Голдобин, Ambla, Амбла) М-30211 Phnom Penh (Владивосток, Таллинн, Tallin)
Design 232 (ВНР), тип Спартак 2203 06.1974 Ria (Eva, Paul, Rapla, Рапла) 731264 Морони ((приписка неизвестна), Таллинн, Tallin)
Design 605-ПК, 876, 24-11095 2215 18.04.1974 Heracles (DP-MPH-GDY 7) 734605 Таллинн ((приписка неизвестна - Польша))
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2244 1974 ПК-47 029914 Омск (Томск, Новосибирск)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1975 СПК-15 1-020402 Kherson
Design 721 (ВНР), тип Ганц 15.05.1975 ПГ-1-75 185169 Омск
Design Д-9020 1794 1975 СПК-12 М-30235 Astrakhan (Астрахань)
Design Д-9020 1796 26.05.1975 СПК-14 М-30233 Saint Petersburg (Анненский Мост, (приписка неизвестна - РСФСР))
Class ОТ-2000, design 428.1 1799 29.09.1975 ОТ-2073 145243 Пермь (Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2000, design 428.1 1800 22.12.1975 ОТ-2074 145244 Томск (Новосибирск, Моряковка)
Design Д-9030 1810 22.05.1975 СПК-3/25 742090 Ванино (Vanino)
Design Д-9030 1811 18.06.1975 СПК-4/25 743144 Arkhangelsk
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2228/31 1975 ПГ-2-75 185206 Омск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2255 1975 ПК-48 145246 Nizhny Novgorod (Kazan)
Design Д-9050 / Д-9012 1976 КПЛ-16-30 №3 2-000215 Kiev
Design Д-9030 1976 ПК-111025 (СПК-10/25) Хабаровск (ВМФ России, ВМФ СССР, (приписка неизвестна))
Design Д-9030 1976 ПК-119025 ВМФ России
Design Д-9021 1976 СПК-19/16 (unknown - Russia)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 12.12.1976 ПЛК-129 233194 Усть-Кут
Design 721 (ВНР), тип Ганц 65 1976 Ганц-65 190343 Чкаловск (Бор)
Design Д-9020 1820 1976 СПК-18 030241 Astrakhan (Астрахань)
Design Д-9020 1823 29.11.1976 СПК-21 760923 Kerch
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1824 30.10.1976 ОТ-2101 145257 Волжский (Nizhny Novgorod, Gorky)
Class ОТ-2000, design 428.1 1862 26.03.1976 ОТ-2075 145249 Nizhny Novgorod (Чистополь, Красноярск, Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428.1 1863 1976 Механик Данилин (ОТ-2076) 145251 Красноярск (Подтёсово, Podtyosovo)
Class ОТ-2000, design 428.1 1864 20.10.1976 ОТ-2077 145253 Saint Petersburg (Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.1 1865 24.09.1976 ОТ-2078 145254 Saint Petersburg (Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.1 1866 1976 ОТ-2079 145255 Моряковка
Class ОТ-2000, design 428.1 1867 22.12.1976 ОТ-2080 764437 Astrakhan (Freetown, Моряковка)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2238 12.08.1976 КНГ-62 185226 Сургут
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2242 10.1976 ПК-3403 181100 Хабаровск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2243 1976 ПК-3135 018905 Хабаровск
Design Д-9030 2262 1976 СПК-11/25 М-30244 Kazan (Astrakhan, Ульяновск, Odessa)
Design Д-9030 2263 1976 Аист-25 (КНГ-81) М-30245 Озёрное (Колпашево, Каргасок, (приписка неизвестна - СССР))
Design Д-9030 2264 1976 СПК-13/25 М-30246 Pechora (Ухта)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2268 24.02.1976 Бузан-3 (К-3337) 145250 Astrakhan (Moscow, Nizhny Novgorod, Пермь, Solikamsk)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2269 1976 63 145252 Nizhny Novgorod
Design Д-9030 1977 СПК-25 (СПК-38025, ПК-38025) Saint Petersburg (ВМФ России, ВМФ СССР)
Design Д-9030 1977 СПК-14/25 2-000216 Kiev ((приписка неизвестна - СССР))
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1977 НПК-14 "Ганц" 2-304823 Kherson
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1825 21.03.1977 Николай Яворовский (ОТ-2102) 145261 Томск (Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1826 05.1977 Борис Колесников (ОТ-2103) 145262 Подтёсово (Podtyosovo, Новосибирск)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1827 17.06.1977 Михаил Бурак (ОТ-2104) 145266 Подтёсово (Podtyosovo)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1828 11.08.1977 Механик Красоткин (ОТ-2105) 145267 Моряковка (Moscow, Saint Petersburg, Новосибирск)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1829 09.1977 Адмирал Ушаков Kazan (Kherson)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1830 27.10.1977 Дмитрий Корольский (ОТ-2106) 145269 Подтёсово (Красноярск, Krasnoyarsk)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1831 29.11.1977 ОТ-2107 145270 Пермь
Design Д-9020 1833 1977 СПК-23 301563 Sevastopol
Design Д-9020 1834 1977 СПК-24 034873 Astrakhan (Астрахань)
Design Д-9020 1835 06.1977 СПК-3/16 (СПК-3, СПК-25) 1-060278 Ust-Dunaysk
Design Д-9020 1836 31.08.1977 СПК-26/16 772912 Novorossiysk (Odessa)
Design Д-9020 1837 1977 СПК-27/16 (СПК-27) М-34876 Novorossiysk (Ульяновск)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2248 24.05.1977 ПК-51 061797 Красноярск (Новосибирск)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2271 1977 ТЛ-1601 145264 Томск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2283 14.06.1977 Гидротехник (ПК-2283) 189552 Северодвинск (Arkhangelsk)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2289 14.12.1977 ПК-79/16 145275 Путеец
Design Д-9030 2318 20.12.1977 Peldosais celtnis-19/25 (СПК-19/25) М-34865 Рига (Riga)
Design Д-9030 1978 СПК-23/25 034869 Стрежевой ((приписка неизвестна - СССР))
Design Д-9030 15.02.1978 СПК-20/25 034886 Astrakhan (Астрахань)
Design Д-9020 1839 04.1978 СПК-29 М-34878 Тикси
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1841 27.01.1978 ОТ-2108 145271 Saint Petersburg (Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1842 04.1978 Гром (ОТ-2109) 145272 Озёрное (Колпашево, Якутск, Yakutsk)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1843 12.05.1978 ОТ-2110 145273 Saint Petersburg (Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1844 06.1978 Печенег (ОТ-2111) 145279 Озёрное (Колпашево, Якутск, Yakutsk)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1845 18.08.1978 ОТ-2112 145280 Пермь (Уфа, Благовещенск (р. Белая), Blagoveschensk (Belaya river))
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1846 25.09.1978 ОТ-2113 145281 Пермь (Уфа, Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1847 10.1978 Леонид Головачёв (ОТ-2114, Комиссар Карпенко) 145282 Красноярск (Krasnoyarsk, (приписка неизвестна - РСФСР))
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1848 12.1978 ОТ-2115 145284 Звенигово (Nizhny Novgorod, Gorky)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1849 21.12.1978 ОТ-2116 145285 Пермь (Уфа, Благовещенск (р. Белая), Blagoveschensk (Belaya river))
Class Озёрный (ВНР), design H-3180 1868 28.11.1978 Озёрный-201 145283 Пермь (Чистополь)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2219 31.07.1978 Аист-16-2 (153) 195746 Озёрное (Томск)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2242 1978 Плавкран-688 191747 Хабаровск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2246/8 1978 Ганц-8 185324 Yamburg (Новосибирск, Тюмень)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2250/55 1978 ПГ-2 185347 Омск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2290 1978 ПК-150 145276 Норильск
Design 650 2295 1978 2295 089305 Saint Petersburg (Kazan)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2298 28.09.1978 КР-2298 145278 Saint Petersburg (Вытегра, Петрозаводск)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2311 1978 Плавкран №228 (Плавкран-228) 205796 Arkhangelsk (Vologda, Тотьма)
Design Д-9030 2321 1978 СПК-84 М-34868 Тюмень (Салехард)
Design Д-9030 1979 СПК-25/25 034882 Saint Petersburg (Ульяновск, (unknown - Russia), (приписка неизвестна - СССР))
Design Д-9030 1979 СПК-30/25 М-35407 Стрежевой ((приписка неизвестна - СССР))
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1979 КПЛ-16-30 №95 2-201532 Kiev
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1850 19.02.1979 ОТ-2117 145286 Saint Petersburg (Новосибирск)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1851 20.03.1979 Александр Сибиряков (ОТ-2118) 145287 Красноярск (Krasnoyarsk, Новосибирск)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1852 25.05.1979 ОТ-2119 145291 Saint Petersburg (Томск, Моряковка, Самусь)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1853 06.1979 ОТ-2120 145297 Томск (Самусь)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1854 31.07.1979 Капитан Сергеев (ОТ-2121) 145298 Пермь (Уфа)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1855 30.08.1979 ОТ-2122 145299 Пермь (Чайковский, Chaikovsky)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1856 01.06.1979 Николай Иванов (Jinmyung, Экошельф-1, Чжу-Дэ, ОТ-2123) 794517 Николаевск-на-Амуре (Phnom Penh, Корсаков, Хабаровск, Blagoveshchensk, Blagoveschensk)
Class Озёрный (ВНР), design H-3180 1869 27.04.1979 Озёрный-202 145288 Ростов-на-Дону
Class Озёрный (ВНР), design H-3180 1870 22.06.1979 Герой И.И. Петров (Озёрный-203) 145289 Ростов-на-Дону (Звенигово, Nizhny Novgorod, Gorky)
Class Озёрный (ВНР), design H-3180 1871 30.10.1979 Лиинахамари (Герой Л.П. Грошев, Озёрный-204) 145301 Nizhny Novgorod (Балаково)
Class Озёрный (ВНР), design H-3180 1872 18.12.1979 Герой Иван Сивко (Иван Сивко, Герой И.М. Сивко, Озёрный-205) 795204 Astrakhan (Волжский)
Design H-3170, тип Запорожье 1875 17.12.1979 Запорожье 031119 Izmail
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2285/75 1979 ПК-75 194248 Arkhangelsk
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2307 1979 ВД-15 006053 Самара
Design Д-9030 2330 1979 СПК-26/25 М-34883 Baku
Design Д-9030 2331 05.1979 СПК-27/25 780389 Корсаков (Nevelsk)
Design Д-9030 2332 25.07.1979 СПК-28/25 М-34885 Odessa
Design Д-9030 2333 1979 СПК-85 М-35406 Омск (Ханты-Мансийск, Салехард)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1980 К-1 805232 Темрюк
Design Д-9030 1980 ПК-9030 805393 Мурманск
Design H-3170, тип Запорожье 1980 Зеленодольск 031087 Izmail
Design H-3170, тип Запорожье 1980 Звездный 008947 Izmail
Design H-3170, тип Запорожье 1980 Знаменка 031213 Izmail
Design H-3170, тип Запорожье 08.1980 Златоуст 031269 Izmail
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1857 30.12.1980 Пересвет (ОТ-2124) 145303 Astrakhan (Moscow, Томск, Моряковка, Самусь)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1859 30.05.1980 ОТ-2126 145307 Saint Petersburg (Моряковка)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1860 30.06.1980 ОТ-2127 145308 Nizhny Novgorod (Бор, Звенигово)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1861 05.12.1980 Капитан Трофимов (ОТ-2128) 145309 Пермь (Уфа, Благовещенск (р. Белая), Blagoveschensk (Belaya river))
Class Озёрный (ВНР), design H-3180 1873 1980 Озёрный-206 145305 Городец
Class Озёрный (ВНР), design H-3180 1874 29.04.1980 Озёрный-207 145306 Ростов-на-Дону (Петрозаводск, Повенец, (приписка неизвестна - РСФСР))
Design H-3170, тип Запорожье 1877 25.09.1980 Звенигород 2-031098 Izmail
Design H-3170, тип Запорожье 1879 30.10.1980 Задонск 802959 Izmail
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2245 16.02.1980 ПК-49 093829 Kazan (Энгельс)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2276/62/4 05.03.1980 УГП-К-551 185429 Омск (Игрим)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2296 1980 ПК-86 189659 Saint Petersburg
Design Д-9030 2335 1980 Аист-25-1 (СПК-31/25) М-35411 Тюмень (Салехард, Ханты-Мансийск, (приписка неизвестна - РСФСР), (приписка неизвестна - СССР))
Design Д-9030 2336 1980 СПК-32/25 035413 Салехард
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2337 1980 БЛПК-23 218218 Братск
Design Д-9030 2340 13.06.1980 СПК-33/25 М-35414 Владивосток (Vladivostok, Arkhangelsk)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2353 03.12.1980 Плавкран ВД-18 (ВД-18) 006027 Ростов-на-Дону (Volgograd, Волжский)
Design Д-9030 1981 СПК-41/25 213940 Volgograd
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1981 ОТ-2129 145316 Якутск (Тобольск)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1981 Плавкран-120 145330 Astrakhan
Design Д-9030 1981 СПК-37/25 М-39615 Murmansk
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1981 Капитан Бурковский (ОТ-2130) 145317 Жатай (Zhatai, Новосибирск)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1981 ОТ-2131 145318 Жатай (Якутск, Новосибирск)
Design Д-9030 07.1981 СПК-38/25 039616 Салехард ((unknown - Russia), (приписка неизвестна - РСФСР))
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 09.1981 ОТ-2133 145321 Якутск
Design H-3170, тип Запорожье 11.1981 Зоринск 031235 Izmail
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 7/2305 04.09.1981 КНГ-68 203042 Омск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 74/6 23.07.1981 ПГ-3-81 203007 Омск
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1885 01.08.1981 ОТ-2132 145319 Saint Petersburg (Вознесенье)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1886 11.1981 Адмирал Нахимов Kherson
Design H-3170, тип Запорожье 1888 04.11.1981 Загорск 802982 Izmail
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1891 1981 Озёрный-208 145312 Пермь (Perm)
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1892 26.06.1981 Григорий Танцоров (Озёрный-209) 145313 Пермь (Perm)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2232 1981 Плавкран-4237 191832 Хабаровск
Design Д-9030 2365 06.1981 СПК-39/25 М-39617 Kerch
Design Д-9030 2366 1981 Газпром-3 (СПК-40/25) М-39618 Новосибирск ((unknown - Russia), (приписка неизвестна - РСФСР))
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2372 1981 П/К-116 (Плавкран-116) 208952 Moscow (Тюмень)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2375 1981 КПЛ-99 2-000450 Odessa (Kiev)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2377 1981 ВД-25 006190 Белый Ручей
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2378/5 1981 КНГ-71 203181 Омск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2379 01.12.1981 ПК-123 229806 Saint Petersburg
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1982 КПЛ-5 №102 020539 Kherson
Design Д-9030 1982 СПК-48/25 М-39628 Leningrad
Design Д-9030 1982 СПК-42/25 072412 Томск
Design Д-9030 1982 СПК-47/25 М-39627 Baku
Design Д-9030 25.06.1982 СПК-45/25 М-39625 Салехард
Design Д-9030 07.1982 СПК-46/25 822558 Nikolayev
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1893 24.02.1982 Анатолий Самочкин (Озёрный-210) 145314 Ростов-на-Дону (Бор, Gorky)
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1894 1982 Озёрный-211 145315 Тинаки-2 (Astrakhan, Астрахань)
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1895 1982 Сургут (Озёрный-212) 145328 Тинаки-2 (Астрахань, Омск)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1896 31.05.1982 Вячеслав Шишков (ОТ-2134) 145322 Томск (Славянка, Новосибирск)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1897 06.1982 ОТ-2135 145323 Озёрное (Колпашево, Самусь)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1898 30.06.1982 Капитан Шлыгин (Ямбург, ОТ-2136) 145324 Ростов-на-Дону (Тобольск)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1899 30.09.1982 Капитан Галяутдинов (ОТ-2137) 145325 Пермь (Чайковский, Chaikovsky)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1900 30.10.1982 Капитан А.Топаев (Капитан Топаев, Капитан А. Топаев, ОТ-2138) 145326 Пермь (Уфа, Ufa)
Class ОТ-2000, design 428.2 (ОТ-2100) 1901 11.1982 Адмирал Макаров (unknown - Russia) (Kherson)
Class ОТ-2400, design H-3290 1902 29.10.1982 Капитан Вечёркин (ОТ-2401) 145335 Nizhny Novgorod (Звенигово)
Design Д-9021 1903 08.1982 Таран 820548 Saint Petersburg (Leningrad)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2313 1982 АРТК-17 203061 Красноярск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2386 1982 ПК-124 229807 Saint Petersburg
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2387 29.06.1982 Бузан-1 (ПК-125) 145334 Astrakhan (Астрахань)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2394/2 04.10.1982 РК-3 203240 Омск
Design Д-9030 2400 30.03.1982 ПК-26 М-39624 Владивосток (Vladivostok)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1983 Плавкран-108 201480 Стрелка
Design Д-9030 1983 СПК-49/25 М-39632 Подтёсово (Podtyosovo, Салехард)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1983 ПК-160 222769 Дудинка
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1983 Плавкран-146 221603 Astrakhan (Астрахань)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 01.1983 ПК-136 (Бузан-2) 145340 Odessa ((приписка неизвестна), Astrakhan, Астрахань)
Design Д-9030 29.06.1983 СПК-52/25 831650 Astrakhan (Астрахань)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 01.07.1983 ПК-117 222723 Красноярск
Design Д-9030 12.08.1983 СПГ-43/83 (СПК-43/25) 039623 Омск (Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3290 31.10.1983 Михаил Мунин (ОТ-2408) 145347 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2400, design H-3290 06.11.1983 Сергей Качалов (ОТ-2409) 145348 Красноярск (Krasnoyarsk)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 100/8 1983 ПНК-5 203077 Томск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 106 1983 Ганц-6 ((Стр.№ 106)) 172484 Ленск
Class ОТ-2400, design H-3290 1904 1983 Капитан Манаков (ОТ-2402) 145338 Томск (Новосибирск)
Class ОТ-2400, design H-3290 1905 1983 ОТ-2403 145339 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class ОТ-2400, design H-3290 1906 23.06.1983 ОТ-2404 145341 Красноярск (Моряковка, Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3290 1907 29.06.1983 ОТ-2405 145342 Томск (Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3290 1908 25.08.1983 ОТ-2406 145343 Nizhny Novgorod (Бор, Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3290 1909 02.08.1983 Паллада (Крамбол, ОТ-2407) 145346 Novorossiysk (Astrakhan, Астрахань)
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1910 30.10.1983 Озёрный-213 145350 Saint Petersburg (Петрозаводск)
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1911 30.11.1983 Татьяна Барамзина (Озёрный-214) 145351 Пермь (Ростов-на-Дону, Чайковский, Chaikovsky)
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1912 22.12.1983 Озёрный-215 145352 Пермь (Solikamsk)
Class Озёрный (ВНР), design H-3181 1913 30.12.1983 Механик Руденко (Озёрный-216) 145353 Подтёсово (Podtyosovo)
Design Д-9030 2409 12.05.1983 СПК-50/25 831741 Ilyichyovsk/Chernomorsk (Yevpatoria)
Design Д-9030 2410 29.07.1983 СПК-51 (СПК-51/25) М-39634 Nizhny Novgorod (Энгельс, Астрахань)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2413 1983 НПК-17 235546 Sevastopol
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2415 1983 Аист-16-1 (Муромец, 228 Т) 219817 Озёрное (Колпашево, Томск, (unknown - Russia))
Design Д-9021 2416 08.1983 СПК-4/16 843543 Batumi
Design Д-9021 2429 04.1983 СПК-2/16 М-39640 Saint Petersburg (Leningrad)
Design Д-9021 2430 30.12.1983 Евгений Петров (Osav, СПК-3/16) 831805 Mariupol (Рига, Таллинн, Tallin)
Design Д-9030 2431 1983 Сарни (ПК-112025, СПК-53/25) Kiev (The Ukrainian Navy, ВМФ России, Kaliningrad)
Design Д-9030 2432 1983 УГП-К-560 (СПК-54/25) М-39637 Красноярск (Krasnoyarsk, Салехард)
Design Д-9021 1984 СПК-27016 (ПК-27016) М-39645 Astrakhan (ВМФ России, ВМФ СССР, Baku)
Class ОТ-2400, design H-3290 1984 ОТ-2417 145372 Nizhny Novgorod (Звенигово)
Class ОТ-2400, design H-3290 1984 Николай Игнатюк (ОТ-2418) 145373 Красноярск (Krasnoyarsk)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1984 Ганц 16-30 №4 (Агат) 145363 Игарка
Design Д-9030 1984 СПК-58-25 (СПК-58/25) 072414 Салехард
Class ОТ-2400, design H-3290 03.10.1984 ОТ-2410 145349 Astrakhan (Астрахань)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 167/14 23.10.1984 ПГ-16 203448 Омск
Class ОТ-2400, design H-3290 1917 1984 ОТ-2411 145358 Nizhny Novgorod (Бор, Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3290 1918 1984 ОТ-2412 145359 Nizhny Novgorod (Звенигово)
Class ОТ-2400, design H-3290 1919 13.08.1984 ОТ-2413 145360 Nizhny Novgorod (Звенигово)
Class ОТ-2400, design H-3290 1920 1984 ОТ-2414 145361 Nizhny Novgorod (Бор, Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3290 1921 1984 Механик Ивлев (ОТ-2415) 145362 Nizhny Novgorod (Тольятти)
Class ОТ-2400, design H-3290 1922 09.11.1984 ОТ-2416 145371 Пермь (Чайковский, Chaikovsky)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2186 13.12.1984 Плавкран-170 221615 Volgograd
Design Д-9021 2418 10.1984 СПК-6/16 842689 Владивосток (Vladivostok)
Design Д-9030 2419 05.1984 СПК-57/25 229652 Saint Petersburg (Leningrad)
Design Д-9030 2433 29.02.1984 СПК-55/25 831434 Калининград (Kaliningrad)
Design Д-9030 2434 03.1984 СПК-56/25 М-39639 Мурманск (Murmansk, Норильск)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2438 1984 ПК-154 229711 Moscow (Saint Petersburg)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2443 28.09.1984 ПК-159/16 145369 Саратов
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2444 1984 ПК-172 145370 Nizhny Novgorod
Design Д-9030 2461 03.1984 СПК-60/25 203909 Yaroslavl
Class ОТ-2400, design H-3290 1985 ОТ-2423 145382 Nizhny Novgorod (Бор, Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3290 1985 ОТ-2428 145387 Nizhny Novgorod (Звенигово)
Design Д-9050 / Д-9012 1985 КПЛ-16 №109 Kiev (Dnepropetrovsk/Dnepr)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1985 Плавкран-175 145393 Стрелка
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1985 Бiзон 15 (Бiзон 11, ПК-178/16) 145396 Kherson (Ust-Dunaysk)
Class ОТ-2400, design H-3290 30.08.1985 ОТ-2425 145384 Saint Petersburg (Nizhny Novgorod, Звенигово)
Class ОТ-2400, design H-3290 02.10.1985 Як (ОТ-2424) 856446 Novorossiysk (Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2400, design H-3290 31.10.1985 ОТ-2427 145386 Saint Petersburg (Nizhny Novgorod, Звенигово)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 183 24.08.1985 ПК-60 211303 Салехард (Тюмень)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1542 1985 Беломорская СПК-27 224432 Новосибирск (Arkhangelsk)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1548 1985 ДТ-21 (Плавкран-187) 089489 Калач-на-Дону (Volgograd)
Class ОТ-2400, design H-3290 1920 29.12.1985 ОТ-2429 145388 Nizhny Novgorod (Бор, Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3290 1925 15.02.1985 ОТ-2419 145374 Nizhny Novgorod (Волжский, Звенигово)
Class ОТ-2400, design H-3290 1926 19.03.1985 Зубр (ОТ-2420) 145375 Novorossiysk (Astrakhan, Kazan, Красноярск, Krasnoyarsk)
Class ОТ-2400, design H-3290 1927 30.04.1985 Марал (ОТ-2421) 145376 Novorossiysk (Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2400, design H-3290 1928 14.06.1985 ОТ-2422 145377 Пермь (Чайковский, Chaikovsky)
Class ОТ-2400, design H-3290 1932 30.09.1985 ОТ-2426 145385 Nizhny Novgorod (Бор, Gorky)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2395 1985 КНГ-72 203220 Нижневартовск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2449 28.02.1985 ПК-174/16 145392 Тольятти
Design Д-9030 2460 01.1985 СПК-59/25 852977 Невельск (Nevelsk)
Design Д-9030 2462 1985 СПК-61/25 219073 Kazan ((unknown - Russia), (приписка неизвестна - РСФСР))
Design Д-9030 2463 20.12.1985 СПК-62/25 М-39650 Sevastopol
Design Д-9021 2473 18.06.1985 Тузла (SPK "Tuzla", СПК "Тузла", СПК-7, СПК-7/16) Темрюк (Kerch, Novorossiysk, (unknown - Russia), (приписка неизвестна - СССР))
Design Д-9050 / Д-9012 1986 КПЛ-114 2-020522 Kherson
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1986 Ганц-58 211290 Новосибирск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1986 ПК-197/16 145403 Стрелка (Krasnoyarsk)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1986 Specstroy-16 1-201891 Giurgiulesti
Design Д-9021 1986 СПК-11/16 208912 Красноярск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1986 КПЛ-102 218694 Nizhny Novgorod (Ульяновск)
Class ОТ-2400, design H-3290 01.1986 ОТ-2430 145389 Saint Petersburg (Nizhny Novgorod, Звенигово)
Design Д-9040 2 24.07.1986 СПК-2/35 172728 Пеледуй
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 145 31.03.1986 ПК-145 220501 Saint Petersburg
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 149/10 18.11.1986 ТЛ-16-02 203219 Омск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1486 29.07.1986 ЯНГСК-1 072422 Надым
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1493 1986 КНГ-74 203244 Красноярск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1511 30.04.1986 Плавкран-1511 203701 Volgograd
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1562 1986 Аквилон (Плавкран-207) 230672 Ростов-на-Дону (Pravdinsk)
Class ОТ-2400, design H-3291 1937 30.12.1986 ОТ-2431 866575 Astrakhan (Nizhny Novgorod, Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3291 1938 07.05.1986 Павел Атаманский (ОТ-2432) 145391 Якутск (Yakutsk)
Class ОТ-2400, design H-3291 1939 1986 ОТ-2433 145401 Arkhangelsk (Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3291 1940 1986 ОТ-2434 145406 Arkhangelsk (Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3291 1941 31.07.1986 ОТ-2435 145407 Nizhny Novgorod (Звенигово)
Class ОТ-2400, design H-3291 1942 31.08.1986 Николай Чувашёв (ОТ-2436) 145408 Пермь (Чайковский, Chaikovsky)
Class ОТ-2400, design H-3291 1943 1986 ОТ-2437 145409 Astrakhan (Астрахань)
Class ОТ-2400, design H-3291 1944 31.10.1986 Витязь (Гризли, Marvik, Марвик, Механик Звонарёв) Novorossiysk (Valletta, Arkhangelsk, Mariupol, Zhdanov / Mariupol)
Class ОТ-2400, design H-3291 1945 04.12.1986 Механiк Пономаренко (Механик Пономаренко) 863702 Mariupol (Zhdanov / Mariupol)
Class ОТ-2400, design H-3291 1946 31.12.1986 Вепрь (Sap, Сап, Халонг) М-38421 Novorossiysk (Valletta, Arkhangelsk, Mariupol, Zhdanov / Mariupol)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2374 25.12.1986 Строитель Малышев (Лесной-1) 172703 Жатай
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2390 29.07.1986 Ганц-11 072423 Тазовский
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2416 12.05.1986 Ганц-12 203242 Ханты-Мансийск
Design Д-9021 2445 04.1986 СПК-9/16 М-39655 Петропавловск-Камчатский (Petropavlovsk-Kamchatskiy)
Design Д-9040 2470 1986 СПК-4/35 М-39658 Saint Petersburg (Leningrad)
Design Д-9021 2474 31.07.1986 СПК-10/16 М-39656 Владивосток (Vladivostok)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2475 25.08.1986 ПК-196 (ПК-196/16) 145402 Novorossiysk (Saint Petersburg, Вытегра)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1987 ДК-33 172776 Витим
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1987 Цефей 201570 Nikolayev
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1987 ПГ-14 203436 Ханты-Мансийск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 25.06.1987 Ганц-13 203309 Тазовский
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 10.09.1987 Ганц-5 172671 Ленск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 19.09.1987 ПК-57 211128 Томск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1505 25.06.1987 УГУТ-1 (НГСК-101) 203310 Надым (Сургут)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1570 1987 КПЛ-1570 220686 Kazan
Class ОТ-2400, design H-3291 1947 24.03.1987 Валентин Троегубов (Хонгай) С-41887 Nizhny Novgorod (Astrakhan, Астрахань, Zhdanov / Mariupol)
Class ОТ-2400, design H-3291 1953 30.12.1987 ОТ-2438 876929 Astrakhan (Nizhny Novgorod, Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3291 1954 20.04.1987 ОТ-2439 145424 Arkhangelsk (Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3291 1955 26.04.1987 Иртыш (Артём, ОТ-2440) 145425 Омск (Сургут, Тобольск)
Class ОТ-2400, design H-3291 1956 1987 ОТ-2441 145428 Nizhny Novgorod (Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3291 1957 1987 ОТ-2442 145429 Saint Petersburg (Nizhny Novgorod, Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3291 1958 1987 Богатырь 301574 Nizhny Novgorod (Ростов-на-Дону, Kherson)
Class ОТ-2400, design H-3291 1959 18.12.1987 ОТ-2443 145431 Nizhny Novgorod (Saint Petersburg, Вознесенье)
Design Д-9021 1961 30.10.1987 Посейдон (СПК-13/16) 873282 Taganrog (Калининград, Kaliningrad)
Design Д-9040 2483 31.03.1987 Байкал (Baykal, СПК-7/35) Темрюк (Batumi, Belize City)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2489 1987 М-272 145419 Нарьян-Мар (Naryan-Mar)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2490 1987 ПК-215/16 145420 Омск (Салехард, Красноярск, Krasnoyarsk)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2491 26.07.1987 ПК-216 145421 Saint Petersburg (Череповец)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 2492 1987 ПК-217/16 145422 Темрюк (Ростов-на-Дону, (unknown - Russia), (приписка неизвестна - РСФСР))
Design 721 (ВНР), тип Ганц 2494 1987 ПК-888 Odessa ((none))
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2/94 10.02.1988 КПЛ-1604 200667 Омск (Тюмень, Сургут)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 5/1506 1988 Ганц-14 203349 Мегион
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 186/12 1988 ПГ-9 203380 Нефтеюганск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1546 05.11.1988 Ганц-100 203385 Омск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1573 30.07.1988 КПЛ 16-11 "Ганц" 192011 Хабаровск
Class ОТ-2400, design H-3291 1962 22.02.1988 Дмитрий Калинин (ОТ-2444) 145432 Saint Petersburg (Вознесенье)
Class ОТ-2400, design H-3291 1963 17.08.1988 Бизон (ОТ-2445) 856450 Novorossiysk (Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2400, design H-3291 1964 1988 ОТ-2446 145438 Saint Petersburg (Nizhny Novgorod, Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3291 1965 1988 Капитан Шитов (ОТ-2447) 145439 Kotlas (Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2400, design H-3291 1966 1988 РБ-346 (ОТ-2448) ВМФ России (ВМФ СССР, (приписка неизвестна - СССР))
Class ОТ-2400, design H-3291 1967 1988 РБ-347 (ОТ-2449) ВМФ России (ВМФ СССР, (приписка неизвестна - СССР))
Class ОТ-2400, design H-3291 1968 1988 РБ-348 (ОТ-2450) ВМФ России (ВМФ СССР, (приписка неизвестна - СССР))
Design Д-9021 1970 31.08.1988 СПК-14/16 882169 Мурманск (Murmansk)
Design Д-9040 2502 08.1988 СПК-16/35 880074 Холмск (Kholmsk)
Design Д-9040 2504 31.12.1988 СПК-18/35 880854 Темрюк
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9050 1989 СПК-1 222751 Хатанга
Class ОТ-2400, design H-3291 31.01.1989 ОТ-2451 145444 Nizhny Novgorod (Gorky)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 12.06.1989 Ганц-17 172803 Зырянка (Zyryanka)
Class ОТ-2400, design H-3291 31.07.1989 ОТ-2453 145447 Nizhny Novgorod (Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3291 12.1989 ОТ-2458 227430 Saint Petersburg (Nizhny Novgorod, Gorky)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 147 28.03.1989 ПК-147 226436 Темрюк
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 189/13 30.11.1989 ПГ-13-89 (ПГ-12-89) 203394 Омск (Нефтеюганск, Ханты-Мансийск)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1514 30.10.1989 КТПС-9 203401 Сургут
Class ОТ-2400, design H-3291 1970 1989 Могучий 2-032006 Kherson
Class ОТ-2400, design H-3291 1974 22.09.1989 ОТ-2452 145446 Nizhny Novgorod (Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2400, design H-3291 1976 30.08.1989 ОТ-2454 227424 Nizhny Novgorod (Saint Petersburg, Вознесенье)
Class ОТ-2400, design H-3291 1977 12.12.1989 Наварин (Марс, ОТ-2455) 897501 Novorossiysk (Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2400, design H-3291 1978 09.11.1989 ОТ-2456 227427 Nizhny Novgorod (Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3291 1978 12.12.1989 Гаур (ОТ-2457) 227428 Novorossiysk (Astrakhan, Астрахань)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 2328 05.10.1989 ДТ-18 220680 Калач-на-Дону
Design Д-9040 2505 31.05.1989 СПК-19/35 884427 Мурманск (Murmansk)
Design Д-9040 2506 07.1989 Celtnis-20 (СПК-20/35) М-42746 Рига (Riga)
Design Д-9040 2508 11.1989 ПК-128035 (СПК-22/35) М-42748 ВМФ России (ВМФ СССР, Sevastopol)
Design Д-9040 2509 28.11.1989 СПК-23/35 893125 Находка (Nakhodka)
Design Д-9021 2515 1989 СПК-15/16 226543 Nizhny Novgorod (Gorky)
Design Д-9021 2516 27.04.1989 Peldosais celtnis 16/16 (СПК-16/16) М-42744 Лиепая (Liepaya)
Design H-3170, тип Запорожье 198х Зерноград Izmail
Design Д-9021 198х ПК-30016 ВМФ России (ВМФ СССР)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 07.06.1990 ДК-31 172907 Витим
Class ОТ-2400, design H-3291 1981 30.03.1990 ОТ-2459 227431 Nizhny Novgorod (Gorky)
Class ОТ-2400, design H-3291 1982 31.08.1990 Рустер (ОТ-2460) 227432 Novorossiysk (Astrakhan, Астрахань)
Class ОТ-2400, design H-3291 1983 30.06.1990 Профессор Рыжов (ОТ-2461) 227433 Nizhny Novgorod (Волжский)
Design Д-9040 2531 22.08.1990 СПК-27/35 901980 Владивосток (Петропавловск-Камчатский, Petropavlovsk-Kamchatskiy)
Design Д-9040 2532 10.1990 ПК-13035 (СПК-28/35) 230026 Saint Petersburg (ВМФ России, ВМФ СССР, (приписка неизвестна))
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1991 ДК-30 172753 Якутск
Design 721 (ВНР), тип Ганц 198х 1991 НПК-28 227435 Kherson
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1487 18.11.1991 ПГ-15 203437 Омск (Ханты-Мансийск)
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 222 09.06.1992 Плавкран-222 203570 Саратов
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1577 18.06.1993 Ганц-16 072431 Омск
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1995 Ганц-2392 208910 Назимово
Class Д-9050 / Д-9012, design Д-9012 1587 1996 Ганц №5-1587 208911 Красноярск (Дудинка)
Design 721 (ВНР), тип Ганц 1997 Стриж 1-040064 Odessa
Design Д-9040 2583 18.08.2014 Эксперт 2 (Expert 2) 120537 Novorossiysk (Belize City)


To the list of facilities